Energetikai mérnök

 Kategória:

Győri csapatunk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi feltételek szerint:

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Energia fogyasztási adatok gyűjtése, elemzése
  • Gyártási és fogyasztási adatok alapján a tapasztalatok levonása, ezek alapján jövőbeni intézkedési tervek kidolgozása
  • Energiaigények meghatározása, energiaveszteséget feltáró vizsgálatok tervezése és elvégzése, illetve költségoptimalizálása, javaslatok megfogalmazása a veszteségek csökkentésére
  • Energiahatékonysági javaslatok kidolgozása, költségekre vonatkozó számítások, projektekben való aktív részvétel
  • Termelés energiahatékony tervezésének támogatása
  • Energia és háztechnikai rendszerek felmérése, felmérésének koordinálása, üzemeltetésének felügyelete
  • Kapcsolattartás energia ügyekben a vállalat különböző szervezeteivel és a szolgáltatókkal

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, épületvillamossági mérnök, energetikai mérnök, létesítményenergetikai mérnök, gépészmérnök, épületgépész mérnök)
  • Minimum 3-5 év gyakorlat hasonló munkakörben
  • Termelési környezetben, energetikai folyamatokban szerzett tapasztalat
  • ISO50001 ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás, önállóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Várjuk középfokú végzettséggel, hasonló munkakörben szerzett tapasztal is a jelölteket
  • Német nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • ISO50001 belső auditori végzettség
  • Autóipariban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Fejlesztő környezet
  • Versenyképes alapbér
  • Fix nyári félhavi alapbér
  • Fix 13. havi alapbér
  • Kiemelkedő munkába járási támogatás nettó 30 Ft/km
  • Kedvezményes munkahelyi melegétkezés
  • Hűségbónusz

Munkavégzés helye: Győr, Ipari park

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat a dora.viragh@nemak.com e-mail címre várjuk.