CAD gyakornok

 Kategória:

Nemak Győr Alumíniumöntöde Kft.

A Nemak-konszern vezető szerepet tölt be az autóipari szektorban a komplex alumínium alkatrészek gyártása területén. A cégcsoport világszerte 16 országban több mint 21 ezer munkavállalót alkalmaz, éves bevétele meghaladja a 4,3 milliárd dollárt. Közel 1000 munkavállalót foglalkoztató győri telephelyünkre keressük leendő gyakornokunkat.

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • CAD mérnökök munkájának támogatása
  • Munkakörének megfelelően az öntő, magkészítő szerszámok és elemeinek gyártásához, javításához szükséges CAD modellek és dokumentációinak elkészítése, módosítása.
  • Összehasonlító méréseket végez CAD modelleken.
  • Igény szerint CAD adat illetve rajz szolgáltatása társterületek részére.
  • Megbízás alapján részt vesz a projektek céljainak elérésében, CAD-es tevékenységével támogatja azokat.
  • CAD modell biztosítása a CAM mérnöknek az NC program elkészítéséhez.
  • Feladatköréhez tartozó konstrukciókban a „legjobb gyakorlat” megkeresése.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Creo 2.0-4.0 szoftverismeret – alap-felhasználói szint
  • Gépészmérnöki / Járműmérnöki szak
  • Angol és/vagy német nyelvismeret előny
  • Heti munkavégzés min. 3-4 nap
  • Még 1.5 év aktív hallgatói jogviszony

 Amit kínálunk:

  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Stabil, hosszú távú és megbízható gyakorlati hely
  • Szakdolgozat / Diplomamunka témaválasztásásának, elkészítésének támogatása

Jelentkezését várjuk:

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi elérhetőségekre:

Kállai-Fábián Katalin, HR referens – Toborzás

katalin.fabian@nemak.com
06 20/334-9029

Nemak Győr Kft. 9027 Győr, Ipari Park, Nyírfa sor